Najciekawsze funkcje samochodzików na akumulator

bmw na akumulator

Samochodziki na akumulator to nie tylko zabawka, którą mogą użytkować dzieci od trzeciego roku życia. To przede wszystkim ciekawy sposób na nauczenie malucha na przykład zasad panujących na drodze, przepisów i sposobu działania samochodu.
Walor edukacyjny ma ogromne znaczenie- zwłaszcza, że pojazd tego typu może być eksploatowany nawet przez kilka lat.

Kluczowe funkcje samochodziku

Samochodzik na akumulator przede wszystkim może zmieniać kierunek jazdy. Odbywa się to podobnie jak w prawdziwym samochodzie poprzez kręcenie kierownicą. Na kierownicy znajduje się również element uwielbiany przez maluchy- mowa oczywiście o klaksonie.
Pojazd uruchamia się zazwyczaj za pomocą włącznika. Samochód porusza się zgodnie z kierunkiem ustawienia dźwigni. Jeżeli ta skierowana jest do przodu to auto jedzie właśnie w tą stronę. Co ważne, aby samochodzik jechał to oprócz dźwigni konieczne jest przyciśnięcie pedału gazu.
Wykonywanie przez dziecko kilku czynności jednocześnie pozwoli mu na poprawę koordynacji ruchowej.
Na panelu kontrolnym wyświetlany jest stan naładowania baterii. Można również podłączyć pod auto odtwarzacz z ulubioną muzyką malucha.

Wygodna funkcja pilota

Samochodziki na akumulator wyposażone są w pilot, który pozwala na sterowanie pojazdem nawet ze sporej odległości. Jest to funkcja pomocna zwłaszcza, gdy dziecko nie do końca jeszcze opanowało sposób prowadzenia pojazdu.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.