Bujaczki dla dzieci – jak wybrać najlepszy?

bujaczek dla maluszka

Bycie rodzicem wciąż wymaga od nas tej samej odpowiedzialności, trudu, poświęcenia, na szczęście pewne akcesoria, przedmioty, czy urządzenia mają za zadanie ułatwić nam tę niełatwą rolę. Należą do nich niewątpliwie bujaczki dla dzieci. Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego przydatnego sprzętu?

Funkcjonalność

Dobrej jakości bujaczki dla dzieci powinny być tak zaprojektowane, by służyły jak najdłużej. Wybierzmy taki, który rozłożony na płasko będzie odpowiedni już dla noworodka, a następnie poprzez regulację kąta nachylenia, pozwoli niemowlęciu na podziwianie świata, zabawę, kontakt wzrokowy z rodziną, a z czasem ułatwi spożywanie pierwszych obiadków w pozycji półsiedzącej.

Praktyczność

Zwróćmy uwagę, czy bujaczek da się łatwo rozebrać, by można było uprać elementy narażone na zabrudzenia, ponadto powinien łatwo się składać, by można go było przenieść, przewieźć czy schować po zabawie – ważne w małym mieszkaniu.

Dodatkowe funkcje

Pozytywka, kolorowe światełka i wiszące zabawki to standard, ale fajnym rozwiązaniem są kojące wibracje pod materacem lub automatyczne bujanie. Płozy, które można zablokować, gdy chcemy np. nakarmić dziecko to również ciekawa opcja.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.