Ceny dziecięcych samochodzików na akumulator

bmw na akumulatorSamochodzik dla dziecka z akumulatorem to bardzo dobry pomysł na to, aby sprawić dziecku niesamowitą frajdę. Jednak na rynku można obecnie zakupić modele, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również ceną. Jaki zatem samochodzik wybrać najlepiej? Czy warto wydawać grube pieniądze na taką zabawkę?

Samochodzik do kwoty 500zł

W tej cenie można zakupić dziecięce samochodziki na akumulator, które wyposażone są w różnego rodzaju gadżety. W takim samochodzie znajdują się zazwyczaj aż dwa akumulatory, a także elektroniczny wskaźnik poziomu baterii co z pewnością jest dużym udogodnieniem. Wiele modeli w tej właśnie cenie wyposażonych jest również w efekty dźwiękowe i świetlne, a także kluczyk, przez co jazda takim samochodzikiem wydaje się dużo bardziej realistyczna. Warto wiedzieć przede wszystkim o tym, iż im droższy samochodzik dziecięcy na akumulator, tym większa liczba gadżetów.

Samochodzik za około 1000 zł

Takie samochodziki Pinkibaby posiadają takie samo wyposażenie jak tańsze egzemplarze, jednak są znacznie większe i solidniejsze. Przeznaczone są głównie dla starszych dzieci w wieku od około 5 do 10 lat.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.