Pościel do łóżka dziecięcego

Pościel do łóżka dziecięcego składa się najczęściej z kołdry, poduszki, a także montuje się do łóżeczka ochraniacze.

Ochraniacze

Ochraniacz do łóżeczka niemowlęcego chroni malucha przed złamaniem rączek i wsadzeniem główki między szczebelki łóżeczka. Jeżeli zastanawiamy się nad materiałem, z jakiego ma być wykonany ten przedmiot, to najlepiej zdecydujmy się na ekologiczne i bezpieczne tworzywo. Do łóżeczka bawełniany ochraniacz sprawdzi się najlepiej.

Kołdra

Kołdra powinna mieć odpowiedni rodzaj wypełnienia. Może to być zarówno wełna jak i puch, materiał syntetyczny, a także pierze, czy wkład z bambusa.

Kołdra antyalergiczna

Kołdra antyalergiczna, której uzupełnieniem są ochraniacze do łóżka, jest najczęściej wybierana przez rodziców. Dobrze sprawdza się nie tylko w przypadku osób cierpiących na alergie, ale nie powoduje żadnych problemów również wśród innych dzieci. Dodatkowo sprawia, że skóra malucha oddycha swobodnie i nie poci się.

Kołdra z wkładem bambusowym

Kołderki z wkładem bambusowym, to kolejne świetne rozwiązanie, dla rodziców, których dzieci cierpią na alergie. Kołdry takie są wytrzymałe i miękkie. Latem zapewniają idealną wentylację, zimą natomiast chronią przed utratą ciepła. Dodatkowo kołdry z bambusa zabezpieczają przed bakteriami i grzybami. Więcej informacji znajdź tutaj

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.