Magdalena Nehring-Gugulska – autorka poradnika dla kobiet karmiących

warto karmić piersiąKarmienie piersią to temat szeroko komentowany i poruszany w mediach, sieci, a także w pozycjach książkowych. Pediatrzy nieustannie podkreślają, iż na świecie nie ma nic lepszego dla dziecka niż mleko matki. Nawet opakowania używek zawierają specjalne napisy przypominające, że nic w stanie nie jest go zastąpić. Przyszłe mamy są jednak przepełnione obawami, gdyż ta naturalna czynność w rzeczywistości do najłatwiejszych nie należy.

Gdzie szukać porady?

Wątpliwości pomogą rozwiać liczne poradniki, które poruszają tematykę związaną z laktacją. Do jednych z nich należy Medela książka Warto karmić piersią. W tej pozycji można znaleźć wiele pożytecznych rad i dzięki temu przygotować się do tego niełatwego procesu. Z książki dowiemy się, jakie są sposoby na to, aby mieć dużo pokarmu, jak poradzić sobie z nawałem pokarmu, kiedy opróżniać piersi i wielu innych ciekawych kwestii.

Wartościowy poradnik dla spragnionych wiedzy

Magdalena Nehring-Gugulska oprócz tego, że jest autorem tej rekomendowanej książki, jest także konsultantem laktacyjnym, a prywatnie mamą pięciorga dzieci. Jej doświadczenie i praktyka to kwintesencja tej książki. Pozycja ta jest skierowana dla mam, które dopiero rozpoczną przygodę z karmieniem, a także dla tych, które chcą pogłębić swoją wiedzę.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.