Lalki Barbie dla dziewczynki

lalki barbie przebieranki sklep bebito.plModowe Przebieranki Barbie — Co zawiera?

Zestaw Barbie Modowe Przebieranki to produkt skierowany dla dziewczyn w wieku trzech do dziewięciu lat. Taki zestaw zawiera oprócz samej lalki szereg akcesoriów i ubrań. Komplet zawiera dziesięć sztuk. W zestawie znajdziemy dwustronny top, spódnicę będącą także peleryną, dwustronną sukienkę, parę spodni, tzw. baskinkę oraz falbanę i kokardę. Zestaw zawiera także torebkę oraz biżuterię. Do zestawu otrzymujemy także dwie pary butów.

Wersje Lalek

W zależności od modelu jesteśmy w stanie znaleźć w internecie kilka wersji kolorystycznych. Taki produkt ma taką zaletę, że pobudza kreatywność dziecka. Ma dużo kombinacji i sposobów na wystrojenie naszej Barbie. Producent gwarantuje ponad dwadzieścia takich możliwości. To sporo.

Historia Lalki Barbie

Lalka Barbie to produkt, którego produkcją zajmuje się firma Mattel. Produkt stał się najbardziej znaną ikoną kultury masowej, a jednocześnie jedną z najlepiej sprzedających się marek. Rodzina produktów się rozrosła. Na rynku możemy także znaleźć chłopaka Barbie — Kena oraz jej przyjaciółki: Teresę, oraz Midgę. Warto wspomnieć, że pierwsza wersja Barbie została pokazana w roku 1959 na nowojorskich targach zabawek.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.