Dobra zabawa nie tylko drogimi zabawkami

Każdy rodzic pragnie, by jego pociecha okres dzieciństwa zapamiętała jako najlepszy okres w jego życiu. Mimo, iż dzisiejsza technologia sprawiła, że dzieci już od najmłodszych lat doskonale orientują się do czego służy telefon komórkowy, tablet, playstation czy interaktywne zabawki, to co raz częściej chcemy, by dzieci wychodziły na podwórko i poznały zabawy z młodszych lat swoich rodziców. Dla większości rodziców taka forma zabawy jest dużo lepsza dla młodego człowieka niż np. zabawki kupione w sklepie.

Bestseller w polskich księgarniach 
„Gry i zabawy z polskich lat” Katarzyny Piętki przedstawia przewodnik po zabawach podwórkowych i grach, które na pewno zna każdy rodzić. Ta książka adresowana jest zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Uczy, pokazuje i przypomina zabawy, które integrują dzieci, uczą oraz co najważniejsze – sprawiają radość. I nie potrzeba tu drogich zabawek z marketów, telewizji czy komputera.
50 gier
Książka polskiej autorki to zebranie najlepszych ponad 50 zabaw, do których zaliczają się między innymi: zabawy z piłką, zabawy zręcznościowe, zabawy na trzepaku czy słynna gra w klasy. W prostu sposób przypomina jak niewiele potrzeba do dobrej zabawy.
Nawet na niepogodę jest kilka propozycji integracyjnych zabaw.

Ta książka udowadnia, że warto wrócić do starych, dobrych gier naszych rodziców. Warto podtrzymać tradycję. Nie oznacza to rezygnacji z zabawek dostępnych w sklepach. Dzieci uwielbiają zabawki, jednak nie warto ich nimi zasypywać. Książka ta udowadnia, że jest mnóstwo zabaw i warto pozwolić dzieciom ruszyć wyobraźnią.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.