Piasek ze szczyptą magii

Zabawa w piaskownicy to jedna z ulubionych zabaw dzieci w różnym wieku. Jednak nie zawsze mamy dostęp do piaskownicy. I w takich chwilach warto sięgnąć po Super Sand, czyli piasek kinetyczny. Dzięki niemu możemy stworzyć piaskownice nawet w mieszkaniu w bloku. Piasek jest świetną zabawką dla dzieciaków w każdym wieku, nawet tych, które na co dzień borykają się z różnego rodzajami uczuleń. Piasek posiada wszystkie niezbędne atesty, które gwarantują bezpieczeństwo. Jest też całkowicie wolny alergenów.

Dlaczego piasek kinetyczny jest taki niezwykły?

Piasek kinetyczny, to przede wszystkim zwykły piasek, który możemy zobaczyć w każdej osiedlowej piaskownicy. jednak został on dokładnie oczyszczony, dodatkowo dodano do niego specjalnego polimeru. Dzięki temu Super Sand (kupisz na Bebito.pl) zmienia swoje właściwości. Jego konsystencja przypomina nieco plastelinę.

W sklepach znajdziemy bardzo wiele rodzajów piasku kinetycznego. Możemy wybrać taki, który jest bajecznie kolorowy lub taki mieni się brokatowymi drobinkami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla kogo taka zabawka?

Piaskiem kinetycznym mogą się bawić już dwuletnie maluchy. Młodsze dzieci mogą korzystać z tej zabawki, ale powinny się zawsze bawić pod nadzorem kogoś dorosłego.

W zabawę z powodzeniem mogą włączyć się rodzice, starsze rodzeństwo czy nawet dziadkowie. W ten sposób cała rodzina może świetnie się razem bawić. Wspólne tworzenie to okazja do rozmów i żartów.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.