Jak spędzić wolny czas z dziećmi?

Wielu rodziców zastanawia się nad tym, jak można w ciekawy sposób spędzić wolny czas wspólnie z dziećmi. Jednym z pomysłów może być postawienie na gry rodzinne.

Planszowe gry rodzinne


Wiele planszowych gier rodzinnych ma bardzo proste zasady. Takie gry doskonale sprawdzają się, gdy posiada się dzieci w wieku szkolnym lub młodsze. Przy kupowaniu gry warto sprawdzić dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest gra.

Ubongo to gra, która jest oferowana dla dzieci, które przekroczyły ósmy rok życia. Gra polega na układaniu coraz bardziej skomplikowanych łamigłówek z dostępnych w grze plastikowych elementów.

Co oferuje Ubongo?


Trójwymiarową wersją gry Ubongo jest ubongo 3d. Elementy w tej grze, w której rozwiązuje się łamigłówki mają trzy wymiary, co oczywiście znacznie zwiększa estetykę gry. Do zalet gry można zaliczyć między innymi:

  • dobrą jakość wykonania elementów,
  • proste zasady gry,
  • różny poziom łamigłówek.
    Trzeba jednak brać pod uwagę, że gra ma dość wysoki poziom trudności. Natomiast jest ona kierowana wyłącznie do osób, które grają w zaawansowane gry z łamigłówkami, ale dla osób początkujących. Możliwość układania łamigłówek o różnym stopniu skomplikowania pozwala rozwijać umiejętności.

Ubongo 3d kupisz w tym sklepie

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.