Półśpiochy dla niemowląt – jeden z najważniejszych elementów garderoby

Swoboda ruchów to jeden z najważniejszych elementów, który zapewnia dziecku prawidłowy rozwój. Również, jeżeli chodzi o porę nocną. Nie ma się więc czemu dziwić, że specjaliści zalecają dobór wygodnych, nie krępujących ubrań dla dzieci. W pierwszej garderobie niemowlaka, aż do dnia pierwszych urodzin (a można nawet i nieco dłużej), powinny znaleźć się półśpiochy.

Spodenki ze stópkami na stałe

Półśpioch (do kupienia na Pinokio) to taki element garderoby, który swoim wyglądem przypomina zwykłe spodenki dresowe. Tylko tyle, że przy nich znajdują się przyszyte na stałe stopki, których celem jest utrzymanie prawidłowej temperatury przy stopach. Jak nazwa wskazuje, używa się ich podczas wypoczynku dziecka. Przy czym, są one na tyle wygodnym elementem garderoby, że można nosić je w ciągu dnia. Są one tak skonstruowane, że zakłada się je bardzo szybko. Gumka w pasie zabezpiecza je przed zsuwaniem się – nawet wtedy, jeżeli dziecko będzie po kolanach poznawać otaczający świat.

Półśpiochy dla dziewczynki i dla chłopca

Jest to element garderoby, który zapewnia komfort noszenia. Mogą je nosić chłopcy oraz dziewczynki. Dostępne są one w wielu wzorach, a także rozmiarach, dzięki czemu nie będzie problemu z tym, aby dobrać półśpiochy dla swojego niemowlaka. Nie trzeba obawiać się tego, że stópki znajdujące się na końcówkach nogawek, będą uciskać małe nóżki dziecka. Nic takiego nie ma miejsca. Tego typu element garderoby pomaga również zamaskować pieluchę, która czasem lubi wystawać spod bodziaka, czy też innego ubranka.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.