Koszulki z motywami kwiatowymi

Dzięki projektantom do łask powróciły motywy kwiatowe, które pojawiają się na ubraniach od kilku sezonów. O ile jednak do niedawna modne były koszulki i damskie bluzki z pojedynczymi nadrukami, o tyle w obecnym sezonie nadruk musi być wielokolorowy i przyciągający uwagę.

Motywy roślinne na koszulkach

dziecko2Hurtownia koszulek to miejsce, w którym można znaleźć zarówno koszulki z pojedynczymi elementami roślinnymi, jak np. rozłożyste drzewo czy duży kwiat zdobiący przód koszulki, jak i koszulki, na których pojawiają się kolorowe nadruki zdobiące również rękawy i ściągacze. Według projektantów w obecnym sezonie należy mieć przynajmniej jedną część garderoby, na której pojawią się motywy kwiatowe, przy czym muszą one być w bardzo żywych, wręcz odblaskowych kolorach, oraz musi ich być bardzo dużo. Moda na motywy roślinne ma jednak pewne ograniczenie: jeśli nosimy koszulkę z kolorowymi kwiatami, to reszta stylizacji powinna być utrzymana w jednolitych, stonowanych kolorach.

Wybierając kolorową koszulkę warto również zwrócić uwagę na kolory nadruków. Najmodniejsze są akcenty w żywych odcieniach żółtego, pomarańczowego oraz różowego. Nadal modne są detale metaliczne, które mogą się również pojawić jako nadruki na koszulkach. Złote liście palmy na ciemnym, stonowanym tle będą efektownie się łączyć z jednolitym żakietem i spodniami rurkami.

Koszulki z dowolnym motywem można również zamówić indywidualnie. W przypadku większej ilości zamawianych koszulek najkorzystniejsze jest skorzystanie z usług rozmaitych hurtowni, jak np. hurtownia Koszulkowo. Ceny powiny być tam najkorzystniejsze już przy niewielkiej ilości zamawianych koszulek.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.