Piżamy dla niemowląt – jaką kupić?

Piżamka niemowlęca gwarantuje spokojny sen. Przyjemny, elastyczny materiał otula ciało, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Naturalny materiał chroni przed uczuleniem i podrażnieniem skóry, a właściwa budowa zabezpiecza przed zsuwaniem się z ciała. Piżamy dla niemowląt w zwierzęce wzory lub postaci z bajek stanowią również świetny pomysł na prezent. Zdrowy i spokojny sen jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka, a odpowiednio dopasowana piżamka odgrywa w nim bardzo ważną rolę.

Piżamy dla niemowląt – ze ściągaczami czy bez?

Na rynku dostępne są piżamy dla niemowląt (do kupienia na https://www.pinokio.pl/pizamy) ze ściągaczami, jak i wersje bez nich. Pierwsze rozwiązanie jest lepsze, ponieważ przeciwdziała podwijaniu się piżamki. Poza tym, bardziej przylegają do ciała, nie krępując jednocześnie ruchów. Ruchliwe w czasie snu dziecko wciąż będzie odpowiednio zabezpieczone, ponieważ piżamka nie podwinie się ani nie zroluje, pozostając na swoim miejscu. 

Piżamy dla niemowląt – którą wybrać?

Wbrew pozorom oferta piżam niemowlęcych jest bardzo bogata. Producenci oferują między innymi:

  • klasyczne body,
  • spodenki z elastycznym pasem,
  • dwuczęściowe piżamki.

Piżamy dla niemowląt najczęściej wyposażone są w praktyczne napy, które ułatwiają szybkie zakładanie i zdejmowanie ubrania albo wymianę pampersa. Aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort maluszka, produkowane są z wysokiej jakości bawełny, która pozwala skórze swobodnie oddychać. Oprócz tego dostępne są w wielu wzorach i kolorach, zarówno w wersji dla chłopców oraz dziewczynek, jak i uniwersalnej.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.