Co można podarować dziecku na Pierwszą Komunię Świętą w UK?

Przyjęcie po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa dla dzieci zawsze jest dużym wydarzeniem. Nie można wspomnieć również o rodzicach, którzy wkładają spory trud nie tylko w wychowanie, ale również w organizację takiego wydarzenia. Wydawać by się mogło, że wszystko jest proste do zorganizowania, ale jednak tak nie jest.

Przyjęło się, że goście powinni ofiarować coś małemu dziecku, co w przyszłości albo na chwilę obecną będzie mu potrzebne. Co najczęściej kupujemy? Postanowiliśmy się o tym przekonać i zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Telefon komórkowy

Dla starszego pokolenia wydaje się to kompletną abstrakcją, ale dziś dzieci są lepiej obeznane z technologią aniżeli niejeden nastolatek. Smartfon to jeden z częściej ofiarowanych prezentów, a dzieci będą mogły przez niego konsultować się ze swoimi bliskimi. Jeżeli chodzi o pamiątki komunijne, to z pewnością jest to jeden z większych wydatków, ale jak widać taki jest trend.

Łańcuszek

Komunia w UK dla dzieci Polaków to na pewno wyjątkowy czas, a biorąc pod uwagę, że większość naszych rodaków jest katolikami, to często ofiarowują różnego typu dewocjonalia w tym łańcuszek, na który można zawiesić medalik czy krzyżyk. Tylko od hojności darczyńcy zależy to czy wybierze złoty czy srebrny łańcuszek, aczkolwiek w dzisiejszych czasach nie ma większego problemu z ich dostępnością.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.